Uwielbiajmy Pana w katedrze

  • 26.03.2019, 09:50
  • Joanna Mazurek
Uwielbiajmy Pana w katedrze
Parafia katedralna w Zamościu zaprasza na Mszę św. z uwielbieniem.

Przypomnijmy, że wczoraj w katedrze oficjalnie rozpoczęło się Diecezjalne Jerycho Różańcowe. Obecnie trwa tam adoracja Najświętszego Sakramentu. Tymczasem o godz. 18.00 sprawowana będzie Msza św. w szczególnej oprawie. Zaprasza proboszcz zamojskiej katedry ks. Robert Strus.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizujemy to uwielbienie głównie po to, abyśmy rozpoczęli nasze czuwanie przed Najświętszym Sakramentem od wspólnej modlitwy – tłumaczy ks. Strus.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mamy takie wrażenie, że nasze miasta bardzo mocno potrzebują modlitwy –S zauważa ks. Piotr Spyra, sekretarz Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że Msza św. z uwielbieniem w zamojskiej katedrze rozpocznie się o godz. 18.00.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe