Niepokojący bagaż

  • 11.04.2019, 14:25 (aktualizacja 11.04.2019, 14:36)
  • Małgorzata Kryk
Niepokojący bagaż https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/
Na terenie Portu Lotniczego Lublin we wtorek (09.04) znaleziono pozostawiony bagaż, w związku z czym służby pirotechniczne Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podjęły interwencję. W miejscu pozostawionego bagażu wyznaczono strefę bezpieczeństwa oraz dokonano analizy monitoringu.

Funkcjonariusze ustalili, iż właścicielem pozostawionego bagażu, może być mężczyzna, który wcześniej przyleciał z Londynu. Na miejsce pozostawionego bagażu zgłosił się jego właściciel, którym okazał się 40- letni mieszkaniec Lublina. Przyznał, iż pozostawił torbę bez opieki przez swoje roztargnienie, za co został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. Zdarzenie to nie spowodowało utrudnień w odprawie granicznej oraz opóźnień w połączeniach lotniczych. Pamiętajmy, że pozostawiony bez opieki bagaż traktowany jest jako potencjalne zagrożenie, co wiąże się z wszczęciem odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Bagaż pozostawiony bez nadzoru bardzo często oznacza kłopoty, takie jak opóźnienia w komunikacji lotniczej
oraz sankcje w postaci mandatu karnego w wysokości 500 zł.


 


 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe