Części samochodowe

  • 25.04.2019, 09:48 (aktualizacja 25.04.2019, 11:32)
  • Małgorzata Kryk
Części samochodowe https://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/
Na terenie drogowych przejść granicznych mundurowi Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej (w Hrebennem, Dołhobyczowie, Hrubieszowie i Dorohusku) wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach ujawnili na miejscowości Poręba w woj. Śląskim skradzione części samochodowe.

W większości odnalezione części, figurowały w bazach danych jako utracone na terytorium Polski i Francji. Podczas przeszukania terenu firmy zajmującej się handlem częściami samochodowymi i złomowaniem pojazdów ujawniono: 27 silników samochodowych, 16 skrzyń biegów oraz różnego rodzaju części z pojazdów marek: Renault, Peugeot, Citroen, Mercedes, Volkswagen oraz Porsche. Wartość ujawnionych części wynosi około 300 tys. zł., natomiast wartość utraconych pojazdów, z których pochodziły ujawnione części samochodowe można szacować na ponad milion zł.
Czynności procesowe w sprawie prowadzi KPP w Zawierciu.


 


 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe