Siłownie zewnętrzne z Lublina - jedyne w swoim rodzaju!

  • 16.08.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Siłownie zewnętrzne z Lublina - jedyne w swoim rodzaju!
Współczesny człowiek coraz świadomiej dba o własne zdrowie, a jednym z dwóch kluczowych elementów owego dbania jest właśnie aktywność fizyczna (obok zdrowego odżywiania, oczywiście). Nie dziwi zatem fakt, że siłownie i kluby fitness pękają w szwach. Zbyt tłoczno i duszno? Za drogo? Alternatywą dla tradycyjnych siłowni są profesjonalne siłownie zewnętrze, gwarantujące możliwość wykonywania pełnowartościowych treningów ze zmiennym obciążeniem. Niemożliwe? Możliwe! Przyjrzyjmy się ofercie firmy Activeline i przekonajmy się, że zadbać o swoje zdrowie i wyrzeźbić ciało możemy… również pod chmurką.

Innowacyjna oferta Activeline

Activeline to firma z Lublina, która od kilku lat konsekwentnie wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania w kategoriach: place zabaw dla dzieci i siłownie plenerowe. Nowością w ofercie Activeline są profesjonalne urządzenia do ćwiczeń na powietrzu, wyposażone w systemy pozwalające na zmianę obciążenia. To maszyny i sprzęty, które umożliwiają przeprowadzanie efektywnych treningów zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym.

Zmienne obciążenie jest tym, co odróżnia urządzenia fitness i siłownie dla seniorów, które na dobre już wpisały się w krajobraz polskich parków i skwerów. O ile korzystając z rekreacyjnych siłowni możemy zadbać o ogólną sprawność i kondycję, a także własne samopoczucie, to jeśli zależy nam na wzmocnieniu i rozbudowie masy mięśniowej oraz wyrzeźbieniu ciała – możemy to osiągnąć trenując właśnie z wykorzystaniem obciążenia. Producent profesjonalnych siłownie zewnętrznych dokłada wszelkich starań, by tworzone przez niego miejsca były pełnowartościową alternatywą dla tradycyjnych siłowni w budynkach i zaspokajały potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych i wymagających sportowców.

Profesjonale urządzenia do ćwiczeń na zewnątrz

Firma Activeline posiada w swojej ofercie około dwudziestu profesjonalnych trenażerów, atlasów treningowych i wyciągów. To szeroki wachlarz możliwości dla inwestorów, którzy chcą stworzyć wysokiej klasy miejsce do treningów pod chmurką. W zależności od wielkości działki na której ma powstać profesjonalna siłownia plenerowa, budżetu inwestora oraz ogólnej koncepcji danej siłowni zewnętrznej – w projekcie można wykorzystać 3-4 podstawowe urządzenia lub zdecydować się na zainstalowanie nawet kilkunastu maszyn, tworząc miejsce marzeń każdego zapalonego miłośnika sportów siłowych.

Urządzenia produkowane przez firmę Activeline charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i solidnością wykonania oraz niebanalną estetyką. Atlasy i trenażery umożliwiają przeprowadzenie treningu na wszystkie partie mięśni ciała – część urządzeń dedykowana jest konkretnym partiom ciała (np. służy do ćwiczenie wyłącznie mięśni ud i pośladków), a inne pozwalają na pracę nad większością mięśni górnej części ciała.

Wszystkie urządzenia Activeline spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty. Zmiana obciążenia odbywa się w zamkniętym systemie – nie ma więc ryzyka upuszczenia ciężaru, np. na stopę. Większość urządzeń została tak zaprojektowana, by umożliwić korzystanie z nich również osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Ponadto na maszynach i atlasach znajdują się specjalne kody QR, po zeskanowaniu których otrzymujemy dostęp do darmowej aplikacji z trenerem personalnym tłumaczącym krok po kroku sposób korzystania z danego urządzenia.

Zalety treningu pod chmurką

Trening na świeżym powietrzu to nie tylko porcja zdrowej aktywności fizycznej, ale również możliwość odetchnięcia pełną piersią, czyli lepszego (i przyjemniejszego!) dotlenienia naszego organizmu (bez nieprzyjemnych zapachów zamkniętej sali z klimatyzacją w roli głównej). Ponadto siłownie zewnętrzne są najczęściej dostępne bez żadnych ograniczeń, przez całą dobę i bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Zastosowane przez producenta siłowni plenerowych rozwiązania zapobiegają przenoszeniu ciężarów między stanowiskami i ułatwiają utrzymanie ich w czystości. Dzięki dodatkowo montowanemu zadaszeniu, które sprawdza się zarówno w roli osłony przeciwdeszczowej, jak i przeciwsłonecznej oraz dodatkowemu oświetleniu solarnemu – możemy trenować bez względu na pogodę, czy porę dnia lub nocy.

Z pełną ofertą urządzeń do ćwiczeń na powietrzu możesz zapoznać się na stronie producenta siłowni zewnętrznych Activeline https://activeline.eu/k/sprzet-sportowy/zewnetrzne-atlasy/.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: