Eko Rajd w Józefowie

  • 10.08.2019, 22:23
  • Joanna Ferens
Eko Rajd w Józefowie
XXVII edycji Festiwalu Kultury Ekologicznej w Józefowie to towarzyszył coroczny eko-rajd rowerowy, który wyruszył z józefowskiego rynku w sobotę, 10 sierpnia.

Trasa rajdu poprowadziła istniejącymi szlakami i trasami rowerowymi, w tym: Trasą Rowerową Ziemi Józefowskiej na Roztoczu, ‘Green Velo’ i Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza. Rowerzyści odwiedzili takie miejscowości jak: Kozaki, Szostaki, Pisklaki, Aleksandrów, Margole i Górecko Kościelne, skąd wrócili do Józefowa.

Rajd podsumował prezes Józefowskiej Kawalerii Rowerowej, Robert Rabiega:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajd zakończył się na boisku przy Szkole Podstawowej w Józefowie, gdzie na rowerzystów czekała gorąca, wojskowa grochówka.

Organizatorami rajdu byli Józefowska Kawaleria Rowerowa i Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, we współpracy z Urzędem Miejskim w Józefowie i Roztoczańskim Parkiem Narodowym w Zwierzyńcu.

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe