Czwartek, 21.03.2019

Przeprowadzamy się

  • 9.03.2018, 11:16 (aktualizacja 13.03.2018 12:28)
  • Joanna Mazurek
Przeprowadzamy się
Nowoczesne, przestronne studia i znacznie lepsze warunki do nadawania programu – wszystko po to, by lepiej służyć wiernym diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

Katolickie Radio Zamość przeprowadza się do nowej siedziby. Podobnie jak poprzednia mieści się ona przy ul. Jana Zamoyskiego 1, jednakże w innej części budynku. Znajdą się w niej dwa studia, newsroom, pomieszczenie dla realizatora i serwerownia.

Budowa i wyposażenie nowej siedziby było możliwe dzięki wsparciu przyjaciół naszej rozgłośni – podkreśla dyrektor Katolickiego Radia Zamość ks. Sylwester Zwolak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poświęcenia nowych pomieszczeń radia dokona ordynariusz diecezji zamojsko-lubaczowskiej biskup Marian Rojek. Stanie się to 7 kwietnia, podczas uroczystości jubileuszu 20-lecia istnienia rozgłośni.

Obchody rozpoczną się mszą św. o godz. 10.00, która sprawowana będzie w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

Po Eucharystii w Centrum Kultury Filmowej Stylowy będziemy chcieli powiedzieć serdeczne: Bóg zapłać osobom i instytucjom, które przez dwie dekady istnienia naszego radia wspierali je swoją pracą, modlitwą czy ofiarą pieniężną – tłumaczy ks. Sylwester Zwolak.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z przeprowadzką Katolickiego Radia Zamość do nowej siedziby występują przejściowe problemy z odbiorem naszego programu. Prosimy naszych Radiosłuchaczy o wyrozumiałość.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe