Poniedziałek, 21.01.2019

Niedziela należy do Mircza

  • 14.06.2018, 13:49 (aktualizacja 19.06.2018 12:29)
  • Joanna Mazurek
Niedziela należy do Mircza
Młodzieżowy Festiwal Piosenki Religijnej 'Z Tobą przez życie”, występ Moniki Kuszyńskiej, możliwość wpisania się do rejestru potencjalnych dawców szpiku kostnego i niedziela radiowa z Katolickim Radiem Zamość – to powody, dla których tym z państwa, którzy nie wiedzą gdzie pojechać w niedzielę odpowiadamy: do Mircza.

Wszystkie wydarzenia odbędą się w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego. Proboszcz parafii, ks. Tomasz Giergiel, podkreśla, że malownicze mireckie tereny każdemu, kto chociażby raz je odwiedzi, zapadają w pamięć.

Młodzieżowy Festiwal Piosenki Religijnej 'Z Tobą przez życie” wraz parafią współorganizują Mała Schola BOSCO oraz 9 Mirecka Drużyna Harcerska 'Tajemnica”, a patronatem medialnym objęło go Katolickie Radio Zamość. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 Mszą św., a od 11.00 będzie można posłuchać występujących. Gwiazda festiwalu, popularna wokalistka Monika Kuszyńska, wystąpi o godz. 18.00.

W tę szczególną niedzielę parafianie i wszyscy chętni będą mogli także wykonać dobry uczynek i wpisać się do rejestru potencjalnych dawców szpiku kostnego. Stoisko fundacji DKMS będzie czekało po Mszach św. i w trakcie festiwalu.

Zapraszamy do wysłuchania transmisji Mszy św. z parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Mirczu o godz. 10.00 oraz na spotkanie z duszpasterzami i parafianami w niedzielę o godz. 17.00 i w poniedziałek po godz. 13.00

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe