Zapisy na rajd Biały Słup

  • 17.09.2018, 12:45 (aktualizacja 18.09.2018, 10:14)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na rajd Biały Słup
44 Rajd Miłośników Roztocza Biały Słup odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09) w Zwierzyńcu. Piesze rajdy, które organizuje Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego w Zamościu cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Prezes Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego w Zamościu, Edward Słoniewski przyznał, że tym razem na 100- lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości rajdowcze odwiedzą miejsca pamięci narodowej w zwierzyńcu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak zawsze uczestnicy pieszego rajdu będą mieli 3 trasy do wyboru: dwie do przejścia są to odcinki 7. km , a jeden wynosi 8 km. Uczestnicy rajdu odwiedzą Zwierzyniec i okolice.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jednej z tras będzie przewodził Edward Słoniewski, który zdradził jakie ciekawostki czekają na uczestników rajdu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wyjazd zaplanowano z zamojskiego parkingu, a zapisy na rajd przyjmowane są do dzisiaj (17.09) w Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego w Zamościu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Trasa poprowadzi przez piękne miejsca w Zwierzyńcu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

44 Rajd Miłośników Roztocza Biały Słup to nie ostatni rajd, bo już 6 października odbędzie się kolejny rajd "Rydz na patelni".
loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejna wędrówka poprowadzi do Łosińca. Tam 20 października odbędzie się Rajd Pieczony Ziemniak.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Rajdy zrzeszają uczestników, których łączy zamiłowanie do turystyki i przyrody. Atmosfera podczas takich rajdów jest zawsze przyjazna.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie roku kalendarzowego, bo 8 grudnia czeka nas rajd Mikołajkowy.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe