Środa, 19.06.2019

Hej, kolęda!

  • 29.12.2018, 18:57 (aktualizacja 29.12.2018, 19:47)
  • Joanna Mazurek
Hej, kolęda!
Utwory popularne jak „Przybieżeli do Betlejem pasterze” oraz znane nielicznym, jak „Kolęda żeglarska”, zabrzmiały dzisiaj w zamojskim Klubie Batalionowym.

Podczas Roztoczańskiego Koncertu Kolęd i Pastorałek swoje talenty prezentowali Chór „Noster” z Goraja, Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”, Zespół OHP Sextet Chilli Qeentet oraz młodzież działająca przy Klubie Batalionowym.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek w Zamościu organizują 3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu oraz Stowarzyszenie Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Chór „Noster” z Goraja zaprezentował podczas koncertu kolędy mniej znane. W swoim repertuarze ma także pastorałki.
loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach Roztoczańskiego Koncertu Kolęd i Pastorałek jutro w katedrze zamojskiej o godz. 19.00 usłyszymy ponownie Chór Ziemi Zamojskiej „Contra”oraz Lubelską Federację Bardów. Katolickie Radio Zamość objęło 9 Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek w Zamościu patronatem medialnym.

Joanna Mazurek

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe