Środa, 19.06.2019

Jadłodzielnia - wnioski po miesiącu

  • 09.01.2019, 11:00 (aktualizacja 09.01.2019, 16:09)
  • Joanna Mazurek
Jadłodzielnia - wnioski po miesiącu
Zainteresowanie jest duże, a sama inicjatywa bardzo potrzebna – tak można podsumować pierwszy miesiąc funkcjonowania w naszym regionie Jadłodzielni.

Przypomnijmy, że miejsce pod nazwą  'Jadłodzielnia – Spichlerz Brata Alberta” znajduje się na terenie parafii pw. Św. Brata Alberta w Zamościu, przy ul. Dembowskiego 24. Jest wyposażone w lodówkę oraz regały na żywność.  Proboszcz parafii, ks. Marek Mazurek podkreśla, że pomysł dzielenia się żywnością sprawdził się bardzo dobrze.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Jadłodzielni można zostawiać nie tylko trwałą żywność, ale także gotowe dania. To dobra propozycja m.in. dla organizatorów spotkań firmowych czy restauracji i barów, którym po danym dniu czy wydarzeniu, które miało miejsce, zostają niepotrzebne posiłki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

'Jadłodzielnia – Spichlerz Brata Alberta”  otwarta jest codziennie, od godz. 7.00 do 19.00. To pierwsze tego rodzaju miejsce w naszym regionie.

 

Więcej informacji i zdjęć: https://www.facebook.com/jadlodzielnia.zamosc/

Joanna Mazurek

Zdjęcia (2)

źródło: https://www.facebook.com/jadlodzielnia.zamosc/
źródło: https://www.facebook.com/jadlodzielnia.zamosc/
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe