Środa, 19.06.2019

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

  • 09.01.2019, 13:09
  • Małgorzata Kryk
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym źródło: pixabay
W hali sportowej w Werbkowicach w najblizszą sobotę (12.01) o godz. 10.00 odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.

Głównymi celami mistrzostw są:

- popularyzacja tenisa stołowego

- integracja młodzieży i miłośników sportu

- wyłonienie najlepszych tenisistów w powiecie, w różnych kategoriach wiekowych


Zawody przeprowadzone będą wyłącznie w grach indywidualnych zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków.

 

Za miejsca I - III przyznane bedą puchary, dyplomy oraz medale, a najmłodsi najstarsi uczestnicy otrzymają puchary. Zgłoszenia udziału można przesyłać do piatku drogą mailową na adres [email protected] Zgłoszenia przyjmowane beda rowneiz w dniu zawodów od godz. 9.30.

Informacji udzela Zbigniew Krawczuk pod nr tel.695 731 658

Organizatorami zawodów są: Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, Uczniowski Klub Sportowy Grot-Michał Werbkowice oraz Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak” w Hrubieszowie.

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe