Środa, 21.08.2019

Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim

  • 12.02.2019, 15:19 (aktualizacja 13.02.2019, 19:08)
  • Joanna Suszko
Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim
W Zamościu odbędzie się spotkanie z Leszkiem Żebrowskim, historykiem, ekonomistą, znawcą tematyki podziemia antykomunistycznego.

'Kwestia polsko-ukraińska' oraz 'Antykomunistyczne podziemie niepodległościowe na Zamojszczyźnie'. To tematy wykładu Leszka Żebrowskiego, historyka, ekonomisty, działacza społecznego i znawcy tematyki podziemia antykomunistycznego. Zaproszony gość jest także twórcą terminu "Żołnierze Wyklęci", zaznacza jeden z organizatorów spotkania, Przemysław Pogódź.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkanie z Leszkiem Żebrowskim odbędzie się w najbliższą sobotę (16.02) w Centrum Konferencyjnym Hotelu Alex przy ul Okrzei 32 w Zamościu o godz. 15:30. Wstęp wolny. Organizatorem spotkania jest Obóz Narodowo-Radykalny. Patronat medialny sprawuje m.in. Katolickie Radio Zamość.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe