Sobota, 24.08.2019

Międzynarodowy Roztoczański Rajd Rowerowy

  • 18.04.2019, 10:26 (aktualizacja 18.04.2019, 10:31)
  • Małgorzata Kryk
 Międzynarodowy Roztoczański Rajd Rowerowy
Gmina Lubycza Królewska i Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego w Zamościu organizują rajd rowerowy na Ukrainę.

Wyprawa odbędzie się w dn. 18-19.05 pn. Międzynarodowy Roztoczański Rajd Rowerowy Lubycza Królewska - Rawa Ruska. Prezes Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego w Zamościu, Edward Słoniewski przyznał, że pierwszego dnia wyprawy, rowerzyści będą mieli okazję zobaczyć ciekawe i piękne miejsca na Ukrainie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na Ukrainie rajdowicze wędrować będą przez historyczne miejsca.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nocleg odbędzie się w Lubyczy Królewskiej, a drugiego dnia wyprawa poprowadzi wzdłuż granicy.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapisy trwają do 10 maja, a uczestnicy rajdu zobowiązani są posiadać ważny paszport. Zgłoszenia można wysyłać na adres internetowy [email protected] Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się w regulaminie imprezy, dostępnym na stronie internetowej kliknij


 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe